Personel

 

Naszą wizytówką jest wykwalifikowany personel


Izabela Dudek-Pękala - fizjoterapeuta

Izabela Dudek-Pękala - fizjoterapeutka

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką, studia magisterskie ukończyłam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Szkoła przygotowała mnie do zawodu, który daje szeroki wachlarz specjalizacji. Ja wybrałam pracę z dziećmi, ponieważ z TYMI pacjentami rozumiem się najlepiej, a dobra komunikacja to podstawa sukcesu. Na sali Integracji Sensorycznej odkryłam swoje miejsce zawodowe i w tej dziedzinie doskonalę swoje umiejętności, obserwując z zadowoleniem postępy swoich podopiecznych. Prywatnie jestem wytrwała i konsekwentna, nie potrafię się oprzeć jedynie czekoladowym przekąskom i uśmiechniętym oczom mojej siostrzenicy. Uwielbiam aktywnie spędzać wolny czas, zimą- szusuję na snowboardzie, latem- wybieram rower i rolki. Swoją wiedzę i kompetencje uzupełniam stale o specjalistyczne kursy, dotychczas ukończyłam następujące : PNF,Integracja Sensoryczna (I i II stopień), Kinesiologytaping , Kurs Funkcjonalnej Terapii Ręki, Kurs masażu klasycznego, Szkolenie z zakresu zastosowania ortezy dynamicznej DUNAG 02, Przygotowanie pedagogiczne, Język migany z rozszerzonym modułem znaków medycznych.

Anna Klin - fizjoterapeutka

Anna Klin - fizjoterapeutka

Ukończyłam fizjoterapię I i II stopnia na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Jestem terapeutką metod: Halliwick, PNF (mam za sobą kurs PNF Basic oraz PNF w pediatrii), McKenzie, terapii manualnej wg Ackermanna, kinesiology tapingu. Uczestniczyłam także w szkoleniu z diagnozowania i terapii skolioz, a także z badania i fizjoterapii funkcjonalnej w uszkodzeniach stawu barkowego. Praca z dziećmi sprawia mi sporo satysfakcji i radości, ciągle podnoszę swoje kwalifikacje, aby moje zajęcia były ciekawsze oraz skuteczniejsze. W wolnych chwilach pogłębiam wiedzę z zakresu masażu. Ukończyłam policealną szkołę w tym kierunku, zdobywając tytuł technika masażysty, mam za sobą również wiele szkoleń w tej dziedzinie, m. in. masaż gorącą czekoladą, miodem, bańką chińską, aromaterapeutyczną świecą, kamieniami wulkanicznymi.

Joanna Kawa - fizjoterapeutka

Joanna Kawa - fizjoterapeutka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Dotychczas ukończyłam następujące kursy : PNF podstawowy, Integracja Sensoryczna (I i II stopień), Kinesiologytaping, a także odbyłam szkolenie z zakresu zastosowania ortezy dynamicznej DUNAG-02. Ponadto ukończyłam dwuletnią szkołę o kierunku technik masażysta, a także szkolenie z zakresu masażu miodem, bańką chińską, stemplami ziołowymi i czekoladą. Praca z małymi pacjentami jest dla mnie dużą przyjemnością, a ich postępy dają mi satysfakcje i stanowią motywację do dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Anita Kubiec

Anita Kubiec

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ukończyłam studia I i II stopnia na kierunku: Pedagogika. Aby pogłębić swoją wiedzę kontynuowałam naukę na studiach podyplomowych z zakresu „Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną”. Jestem aktywną wolontariuszką Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach. Ukończyłam kurs nt. metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne oraz szkolenie z zakresu terapii ręki. Staram się cały czas poszerzać swoją wiedzę poprzez udział w różnorodnych szkoleniach i konferencjach. Nie potrafię się nudzić, dlatego swój czas wypełniam w 100%. Jestem cierpliwa i empatyczna, a do podjętego zadania podchodzę z pełnym zaangażowaniem. Uwielbiam słuchać – w szczególności dzieci. Moja dewiza stworzona przez J. Korczaka: „Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może - pomóż”.

Katarzyna Kołda

Katarzyna Kołda

Ukończyłam Akademię Świętokrzyską w Kielcach, Studnia Podyplomowe o specjalności Technologia Informacyjna. Moje doświadczenie zawodowe związane jest z pracą administracyjno-biurową. Od kilku lat pracuję przy organizowaniu i prowadzeniu Biur Projektów współfinansowanych z UE lub innych. Lubię być z ludźmi i dla ludzi.

Małgorzata Grabka

Małgorzata Grabka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyłam kursy : PNF Basic , McKenziego , Skoliozy – diagnostyka i postępowanie fizjoterapeutyczne, terapia manualna w pediatrii, neurodiagnostykę dzieci i niemowląt, zastosowanie sprzętu Thera- Band w terapii, masaż klasyczny. Jestem także instruktorem Nordic Walking. Wybierając ten kierunek kształcenia wiedziałam, że w swojej pracy chcę pomagać ludziom, a szczególnie chcę poświęcić się najmłodszym pacjentom. Praca z dziećmi, choć jest bardzo wymagająca daje mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Idealną nagrodą dla mojej pracy są postępy czynione przez moich podopiecznych, szczególnie te które poprawiają ich funkcjonowanie w życiu codziennym - to one nadają głębszy sens mojemu zawodowi. Wciąż doskonalę swoje umiejętności i pogłębiam wiedzę by móc jak najwięcej zaoferować swoim małym pacjentom. Prywatnie uwielbiam podróże, chętnie odwiedzam nowe miejsca i poznaję nowe kultury. W wolnej chwili zawsze towarzyszy mi dobra muzyka i książka.

Paweł Bujak

Paweł Bujak

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą, studia I i II stopnia ukończyłem na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach w 2017r. Ukończyłem kurs Kinesiology Taping KT1 oraz KT2 oprócz tego ukończyłem kurs Masaż Tkanek Głębokich MTG. Jestem osobą ambitną i pracowitą, chcącą podnosić swoje kwalifikacje by być lepszym terapeutą. Praca z dzieci sprawia mi ogromną przyjemność i radość, a ich postępy w rehabilitacji napędzają do działania.

Emilia Głowacz

Emilia Głowacz

Z wykształcenia jestem pedagogiem, logopedą oraz terapeutą zajęciowym. Ukończyłam kurs I stopnia Ruchu Rozwijającego wg. Weroniki Sherborne oraz Terapię NeuroTaktylną dr S. Masgutowej. Mój gabinet jest miejscem, w którym realizuję swoją pasję oraz odkrywam siebie i dzieci. Swoją pracę zawsze dostosowuję do indywidualnych potrzeb oraz możliwości pacjenta.

Anna Szeptalin

Anna Szeptalin

Ukończyłam Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołłątaja w Krakowie. Z wykształcenia jestem zootechnikiem. Jako, że praca ze zwierzętami była zawsze moim marzeniem ukończyłam kursy hipoterapii i dogoterapii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Hipoterapeutycznego, cały czas staram się poszerzać swoją wiedzę, żeby jak najlepiej pomagać małym pacjentom. Popołudniami odpowiadam za „hałas na ośrodku” prowadząc zajęcia ze śpiewania i grania na różnych instrumentach. Uśmiechy małych pacjentów są dla mnie najlepszą nagrodą i napędem do działania.

Beata Surdyk

Beata Surdyk

Fizjoterapeutką zostałam nie z przypadku, lecz z powołania. Rozumiem, jak ważna jest pomoc osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom, oraz postęp w Waszym życiu. Odkąd zostałam mamą wiem, że dzieci są naszym największym skarbem i jak ważna jest troska o nie. Aby sprostać Waszym potrzebom stale uczymy się co jest nieprzerwanym procesem w naszym zawodzie. Ukończyłam Olsztyńską Szkołę Wyższą oraz kursy: PNF Basic, PNF w skoliozach, MTG (Masaż tkanek głębokich) oraz Kinesiology taping. Swoją wiedzę poszerzam również poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych. Wiem jak ważny jest ruch dla organizmu, dlatego wolny czas spędzam aktywnie: biegam, chodzę na siłownię, jeżdżę rowerem i na rolkach a w chwilach relaksu zanurzam się w ciekawej lekturze.

P. Anna Tkaczyk

Anna Tkaczyk – osoba dbająca o czystość

W „Złotej Rybce” dbam o porządek. Kocham dzieci, radość sprawia mi kontakt z dziećmi i rodzicami. W wolnych chwilach lubię poeksperymentować w kuchni i spędzać czas w rodzinnym gronie. Moją pasją są wycieczki i jazda na rowerze.